O NÁS

Jsme velkoobchodní firmou, která se zaměřuje svým sortimentem na oblast sedacího nábytku. Naší snahou a cílem je uspokojit požadavky všech našich klientů co možná nejširší nabídkou křesel i židlí. Jsme schopni vybavit kanceláře, společenské prostory, veřejné budovy, restaurace, hotely, ale i bytové interiéry. Nabízíme především zdravé sezení dále luxusní židle, kancelářské židle, kancelářská křesla, dřevěné židle, dřevěné stoly, kovové židle, barové židle, plastové židle, sedací soupravy, sofa, zahradní židle, zahradní stoly, jednací židle, laboratorní a pracovní židle, židle a křesla pro 24/7 sezení a sedací vaky.

Všem našim zákazníkům nabízíme nadstandardní péči, odbornou pomoc, flexibilní tvorbu nabídek a osobní zákaznický servis.

Naše firma POSAĎTESE. je českou obchodní společností a majitelé se věnují prodeji kancelářských židlí a křesel již od roku 1997. Máme za sebou řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám vracejí. Snažíme se o individuální přístup, rychlé vyřízení a dodání zakázek, urychleně řešíme reklamace a nabízíme také pozáruční servis Dbáme na výběr a dodávku kvalitních výrobků aslužeb za příznivé ceny. Chceme se stát spolehlivými partnery pro naše zákazníky. Zkuste to i Vy s námi.

Těšíme se na Vás.
Tým Posaďtese.

 

Posaďte se u nás!

Jen se neostýchejte, pojďte dál a třeba se i posaďte, protože přesně o „posezení“ je celý náš eshop Posadtese.cz. A co vám nabízíme? Spoustu věcí! Najdete u nás například židle pro zdravé sezení . Ano, slyšíte dobře, už si nemusíte dělat starosti s bolestmi zad. Mysleli jsme také na kvalitu kancelářských židlí, do kterých denně usedáte a trávíte v nich nejvíce času. Pokud uvítáte více prostoru kolem sebe, potěší vás nabídka kancelářských křesel. I pro workoholiky máme alternativu – křesla určená na 24 hodinové sezení. Do jednacích místností jsou ideální jednací židle, v nichž se i prezident bude cítit příjemně, a kdyby se tak náhodou nestalo, ještě tu jsou luxusní židle! Kancelářské židle volte s područkami, abyste dopřáli odpočinku i vašim rukám.

Nepodceňujte výběr kuchyňské židle

Kuchyňské židle jsou důležitým předpokladem zdravého a komfortního stolování. Proto i výběr kuchyňských židlí nepodceňujte. Kuchyňské židle prodáváme v dřevěném i plastovém provedení – při výběru tedy záleží na vašem vkusu a celkovém zařízení interiéru.

Židle, kam se podíváš!

Jste-li dítětem štěstěny a vlastníte barový kout – barové židle jej krásně doplní. V práci padla a vy se konečně těšíte na zasloužený relax u sebe doma? V tom případě vám poslouží relaxační židle, díky jejichž pohodlí se vám nebude chtít přemisťovat ani do postele. Na děti jsme také nezapomněli, vážení! Výběr správné dětské židle trápí řadu „dospěláků“. Neostýchejte se a obraťte se na nás – rádi vám s výběrem (nejen) dětských židlí pomůžeme. Na stránkách Posadtese.cz narazíte i na nábytek, kterému vládne jiná doména – i zde vám se vším ochotně poradíme.

Showroom v Brně

Posadtese.cz má kamennou pobočku, kterou najdete v Brně. Výhodou naší prodejny je bezesporu showroom, kde si vybranou židli můžete vyzkoušet přímo na tělo! Posadtese.cz jsou nejen kancelářské židle Brno, ale také sedačky, sedací vaky a další sortiment, který slouží primárně vašemu pohodlí. Nepromeškejte ani žádnou akci s množstvím slev! Pod projekt
Posadtese.cz se podepsal i Jakub Kohák, který nejdříve veškerý sortiment důkladně otestoval. Vložte v nás důvěru i vy a posaďte se s Posadtese.cz!

Proč nakupovat u nás?

  • Garantujeme až 7 letou záruku na nabídnuté zboží
  • Máme přes 20 let zkušeností s prodejem kancelářských židlí a křesel
  •  K dispozici máme naši vzorkovou prodejnu v Brně
  • Vždy společně s Vámi vybereme ty nejlepší možné ergonomické židle pro zdravé sezení
  • Vždy v dohodnutém termínu doručíme objednané zboží
  • Rychle řešíme případné reklamace
  • Zajišťujeme pozáruční servis
  • Ke každé zakázce přistupujeme s plným nasazením
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!